Hakkımızda

Fleksibıl (esnek) ambalaj sektörünün Türkiye’deki liderlerinden olan ve dünya genelinde 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan İMAJ Ambalaj, 2001 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Gebze’de 25.000 m2‘si kapalı olmak üzere,toplam 41.000 m2‘lik tesisinde, üstün teknolojili makine parkı, konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Yılda 15.000 ton üretim kapasitesi ile çeşitli sektörlerde baskılı, baskısız, laminasyonlu ve cold seal’li fleksibıl ambalaj üreten İMAJ Ambalaj, gıda ambalajı üretimine yoğunlaşmış olmasının yanında, her tür fleksibıl ambalaj üretiminde aynı yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Avrupa’dan Amerika’ya, Türk Cumhuriyetleri’ne, Afrika ve Ortadoğu’ya kadar geniş bir coğrafyada hizmet sunan İMAJ Ambalaj, sunduğu teknik destek ile tasarım ve sevkıyat dahilinde kapsamlı hizmet vermektedir. Hızlı servis ve teslimat prensiplerini benimsemiş olan İMAJ Ambalaj yurt dışında da güven duyulan bir dış ticaret firmasıdır.

 

Vizyon

İMAJ Ambalajı Fleksibıl (esnek) ambalaj sektörüne yön veren kuruluşlardan birisi haline getirmek.

Misyon

Teknolojik alt yapımız ve nitelikli insan gücümüz ile sürekli gelişimi sağlayarak, verimli, çevreye duyarlı, yenilikçi, güvenli ürünleri tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet kalitesi ile sunmaktır.

Hakkımızda